İnternet Hizmetleri
İnternet Hizmetleri Danışmanlık

Tria E-Ticaret

Tria Danışmanlık olarak 2005 yılından günümüze, başta Kobilere olmak üzere birçok işletmelere, tüm elektronik ticaret ve internet faaliyetleri için danışmanlık vermeye devam etmekteyiz. Bu danışmanlık kapsamında işletmelerin internet ortamında gerçekleştirdiği veya gerçekleştirmek istediği tüm faaliyetler için işletmenin ihtiyaçları çerçevesinde çözümler üretmekteyiz. Müşteri odaklı çalışma mantığı anlayışıyla, müşterilerimizin beklentilerini eksiksiz algılayarak bu beklentileri çalışmalarımızda esas almaktayız. İhtiyaçlar doğrultusunda sürekli gelişen ve büyüyen ekibimiz ile sizlere daha hızlı ve daha iyi hizmet vermeye devam ediyoruz.

Sektör analizi
Online Marka Yönetimi
Online Pazarlama
Online Satış
Online Kurumsal Kimlik Çalışmaları
Tedarik Zinciri Yönetimi
Depo Yönetimi
Personel Eğitimi
Kampanya Yönetimi
Online Reklam Faaliyetleri
Sosyal Medya Yönetimi
Kurumsal Site Yazılımı
E-ticaret Sitesi Yazılımı
Ürün Fotoğraf Çekimi
Site İçi İçerik Yönetimi
Fiyatlama
Raporlama

İletişime Geçin

Tüm internette büyümeye hazır olun!

Dijital Dünyada emin adımlarla ilerleyerek kazancımızı birlikte artıralım.
Bunun için Ücretsiz Danışmanlık ve Analiz Taleplerini gerçekleştirelim.
İletişime Geçin
Hakan Zaimoğlu
Hakan Zaimoğlu
Kariyerine 2000 yılında çeşitli inşaat, yapı ve dekorasyon sektörlerinde faaliyet gösteren şirketlerde başladı. 2005 yılında Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Bölümü’nden Türkiye’de E-ticaretin Kobiler üzerindeki etkisi konulu tezi ile mezun oldu. Devamında University of California Los Angeles’da Pazarlama Bölümü’nde yüksek lisansını tamamladı. Mezuniyeti sonrası yapı sektöründe faaliyet gösteren ailesinin şirketinde iş geliştirme uzmanlığı, pazar araştırma uzmanlığı, yurtiçi-yurtdışı pazarlama ve satış sorumluluğu, marka ve ürün müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur. Almış olduğu görevler sebebiyle Rusya, Azerbaycan, Kıbrıs, Irak, Çin ve Hindistan’da yaşadı. E-ticaret sektörüne profesyonel olarak 2005 giriş yapmıştır. Faaliyetlerine Amerika’dan ve Çin’den gerçekleştirmiş olduğu parsiyel ürün ithalatları ile başlamıştır. Bu süreç içerisinde mobilya, evcil hayvan malzemeleri, hırdavat, saat ve dekorasyon kategorilerine ait birçok ürünün elektronik ortamda satışlarını yapmıştır. 2011 yılından beri Tria Danışmanlık bünyesinde genel koordinatörlük görevine devam etmektedir.
Oktay Çelik
Oktay Çelik
Anadolu Üniversitesi, İşletme Bölümü’nden mezun olduktan 2. üniversite olarak İstanbul Ticaret Üniversitesi, Dış Ticaret Bölümü’nden mezun oldu. Yüksek lisansını 2014 yılında Maltepe Üniversitesi’nde Tedarik Zinciri Yönetimi ve Lojistik Bölümü’nde E-ticaret’te lojistik teziyle tamamladı. Aynı üniversitenin aynı bölümünde doktorasına devam etmektedir. Kariyer hayatı boyunca inşaat, mobilya, dekorasyon, ev tekstili, evcil hayvan malzemeleri, anne/bebek, altın/pırlanta/gümüş/değerli ve değersiz taş sektörlerinde e-ticaret uzmanı olarak çalıştı. 2012 yılından itibaren Tria Danışmanlık bünyesinde e-tedarik zinciri kategori müdürüdür. Bilgi birikimini ve sektördeki tecrübelerini bir kitapta toplamak amacıyla halen Kobiler için e-ticaret başlıklı kitabın yazımına devam etmektedir.
Ahmet Cezmi Göbüt
Ahmet Cezmi Göbüt
Kariyeri hayatı boyunca birçok şirketin yönetim danışmanlığını yaptı. Son 10 yıldır özellikle kurumsal şirketlere pazarlama ve satış eğitimleri vermeye devam etmektedir. 25 yıllık iş tecrübesi ile Secretcv iş birliğinde, üniversitelerde eğitimler ve seminerler vermektedir. Tria Danışmanlık bünyesinde satış koçluğu ve eğitimlerden sorumlu müdür olarak çalışmalarını sürdürmektedir.
Kadir Çiftçi
Kadir Çiftçi
Almanya doğup büyümüş olan 1992 yılından bugüne, yazılım dünyası içinde olan Kadir Çifçi, birçok projelerde takım liderliği ve proje yönetmeni olarak görevler almıştır. Almanya’da SAP ve IBM şirketlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Son on yıldır Türkiye’de bilgi teknolojileri danışmanı olarak faaliyet gösterdi. Tria E-ticaret Hizmetleri’nde yazılım ve internet teknolojileri yöneticisi olarak kariyerine devam etmektedir.
Ceylan Atuk
Ceylan Atuk
İsviçre’de basladığı sanat eğitimine, Türkiye’ de ağırlıklı olarak resim üzerine çeşitli atölyelerde yaptığı çalışmalarla devam etti. O güne kadar elde ettiği tüm güzel sanatlar birikimlerini kullanabileceği ve kendine özgü bir stilde yaratabileceği fotoğrafçılık dalı ve her anı değerlendirebilme duygusu ona çok çekici geldi. 2000 yılında Bilgi Üniversitesi’nde fotoğrafçılık eğitimi aldı. Ardından çeşitli atölyeler de çalışmalarına devam etti. Bir çok fotoğraf sanatçısıyla birebir çalıştı. Uzmanlıklarından faydalandığı her fotoğrafçının kendisine kuvvetli bir alt yapı kazandırdığını belirten sanatçı katıldığı pek çok yarışmada derece aldı. Son beş yılda birçok sergi açtı. 2013 yılında İstanbul İtalyan Kültür Merkezi’nin su aşkın gözyaşları -water like tears of love adlı projede aktif görev aldı. 2015 yılında ilk kişisel sergisi olan Gizli Özne‘yi Gama galeri ile St.Helena Kilisesi’nde açtı. 2015 Contemporary Art ‘a Gama galeri ile Esir Pazari- slave market adlı projesi ile katıldı. 2014 yılından bugüne Tria’da ürün ve mekan görselleme bölümünde yönetici olarak çalışmaktadır.
Onur Yılmaz
Onur Yılmaz
1982 İstanbul’da doğdu. Yıllar sonra Yeditepe Üniversitesi İşletme (E-Business) bölümünden mezun oldu. 2009 yılında Amerika’da bulunan INTRAX Institute‘de English Success ve PCBM (Professional Certificate of Business Administration) sertifika programlarından mezun oldu. 2003 Yılında kurduğu VWTURK.COM ile internet sektörüne giriş yaptı ve bugün 50.000’den fazla üyesi ile Türkiye’nin en büyük Volkswagen portalı haline gelen portalın Genel Koordinatörlüğünü yapıyor. 2003 yılından bu yana birçok internet projesinde yer aldı. Dünyagöz Hastaneler Grubu, Yeniçarşım.com ‘da “Online Pazarlama ve Sosyal Medya” alanlarında çalıştı. Hızlıal.com‘da Dijital Pazarlama Müdürü ve Evoria.com ‘da Dijital Pazarlama Müdürü olarak çalıştı. 2013 Yılından bu yana Tria Danışmanlık bünyesinde dijital pazarlama, sosyal medya, e-ticaret ve online iş geliştirme alanlarında danışmanlık veriyor.