Neden Bir Adwords Uzmanı ile Çalışmalısınız?

Bu sorunun yanıtını verebilmek için öncelikle Adwords ’un ne olduğundan bahsetmemiz gerekir. Adwords, Google tarafından 2002 yılında hayata geçirilen, arama motorunda geride kalmış web sitenize dair seçilen anahtar kelimelere göre reklam verebildiğiniz ve bu reklamlara tıklama başına maliyet sistemiyle Google arama motorunda tıklama kazanarak ilk sayfalara, üst sıralara hızlı bir şekilde çıkabildiğiniz bir araçtır.  Bu aracı kullanırken dikkat edilmesi gereken genel noktalar, amacına uygun içeriğe ve tasarıma sahip, gezinmesi kolay olan anasayfaya sahip bir web sitesi ile reklamınızla ilgili olarak düşünülen anahtar kelimelerinizin alaka derecesidir. Genel olarak bu belirteçlere göre Google, reklam veren diğer rakiplerinizle birlikte sizi arama motorunda bir sıralama algoritması ile her tıklama başına bir sıraya dizer ve bu şekilde en son sayfalarda olan web sitenizin sırası yükselir ve ön sayfalara ulaşır. Bu belirteçler için gideceğiniz en iyi yol web sitenize uygun bir SEO danışmanı ve Google arama motorunda potansiyel müşterilerinizin arama sonuçlarına göre web sitenizin reklamının görünmesi için bu danışmanla birlikte iş birliği yapacak Adwords uzmanıdır. Dünyada sadece bugün Google’da arama yapan insan sayısı bu yazıyı yazdığım andan itibaren (saat: 16.10) 3.850 Milyar oldu. Üstelik gün henüz bitmedi. İşte tam da bu nedenle bir Adwords uzmanı ile çalışırsanız paranızın boşa harcanmasını engellemiş olursunuz. Kelime maliyetlerinde anlamlı şekilde kar edersiniz. Adwords danışmanı ile web sitenizde ki eksikleri bulur ve giderirsiniz. Dahası başka mecralarda yapacağınız reklam maliyetiniz düşer.

Adwords Danışmanlığı Güvenli Midir?

Tüm bütçe sizin kontrolünüzdedir. Takip, analiz ve bütçe kontrolü her zaman raporlanarak size sunulur. Arzu ederseniz size bütçe önerilerinde bulunabiliriz. Adwords danışmanı olarak bizler aylık bütçenizi en verimli şekilde kullanıp size daha fazla trafik sağlamayı ve buna karşılık daha fazla satış ve pazarlama yaptırmayı hedefleriz.

Profesyonel olmayan bir Adwords Hesabı günlük 4 saat, haftada 28 saat zaman harcamaktadır. Biz ise sizin hem bir personel barındırmanızı önleriz hem de gün için de fazlaca zaman harcamanızın önüne geçer, size verimlilik ve zaman kazandırmış oluruz.

Adwords bilginiz yok ise işleyiş ve planlama yapmanız zordur. Sizi onlarca video ve kitap okumaktan kurtarırız. Google Adwords eğitim ve sertifikalarını Amerika Birleşik Devletleri’nden almış olduğumuz için Google tarafından tanınmış bir hesap yöneticisiyiz. E-ticaret danışmanı ile çalışmanız size tüm enerjinizi kendi işlerine harcama şansı verir. Biz uzmanlar bu konu için eğitim almış tecrübeli kişileriz ve sizi doğru yönlendirerek bu konuda

Yaratıcı kampanya kurguları oluşturmanız için size yardımcı oluruz.
E-ticaret danışmanlığı vermek bir nevi analiz ve hesap vermeyi gerektirir.
Sizin için rakiplerinizi bulur ve bu rakiplerin e-ticaret ortamında analizini yapabiliriz. Böylece stratejik bir planlama doğrultusunda başarıya daha güçlü bir şekilde yaklaşmanıza yardımcı oluruz.

Google arama reklamları, Re-marketing, GDN(Google Display Network, Google Görüntülü Reklam Ağı), alışveriş reklamları ile Google reklam uzmanı olarak bütçenizi doğru alanlara, zamanında ve rapor- analiz strateji- planlama- gidişhatıyla titizlikle yönlendiririz.
Var sayılan reklamın geri dönüşünü veya düşük reklam modellerini daha iyi performans sergileyen reklam modelleri ile bahsetmiş olduğumuz çalışma ilkelerimiz ile titizlikle çalışıp değiştiririz. Doğru olan, sektör içerisin de kullanılan ve kullanıcılar tarafından sektörünüz ve alanınız ile ilgili en çok aratılan kelimeleri bularak kullanırız. Örnek: Yatak yerine döşek diye aratılması. Sonuç olarak doğru danışman ve doğru strateji iyi gelir.

İletişime Geçin

Tüm internette büyümeye hazır olun!

Dijital Dünyada emin adımlarla ilerleyerek kazancımızı birlikte artıralım.
Bunun için Ücretsiz Danışmanlık ve Analiz Taleplerini gerçekleştirelim.
İletişime Geçin