Sosyal medyanın 3 Milyar kullanıcı kitlesine ulaştığı günümüzde dijital pazarlar artık günümüz ticaretinin olmazsa olmazları arasındadır. İrili ufaklı tüm şirketler, kurumlar, kuruluşlar ve hatta bağımsız bireyler
dijital kimlik, dijital pazarlama ve iletişim teknikleri üzerinde çalışmaları gerektiğinin ve bu alanlarda sektörel marka imajını yaratmaları gerektiğinin farkında. Artık televizyondan daha çok tercih edilen internetin kullanıldığı alanlar öncelikli olarak sosyal medya araçlarıdır. Bu araçlarda kitle analizi yapabiliyor olmak, yaratıcı gönderiler de bulunmak ve etkileşimleri üst seviyede tutmak çok önemlidir. Bunun için de geliştirilen birçok yöntem bulunmaktadır. Bizim yöntemimiz ise yaratıcı bir anlayışla savunduğumuz analize ve ürüne göre tasarım yöntemidir. Çalışmalarımız sayesinde en çok ziyaret alan sosyal medya araçlarında ve internetin reklam bölgelerinde en etkin reklamınızı birlikte tasarlayıp belirlediğiniz potansiyel müşteri kitlesinin ilgisini çekebilmenize yardımcı olabiliriz. Pazarlama odaklı dijital pazarlama, yani sosyal medya danışmanlığı ile içinde bulunduğunuz sektörde ve işinizde fark yaratmanızı, bağlı olduğunuz veya gireceğiniz sektör içinde farkındalık yaratmanızı kolaylaştırır ve rakiplerinizle daha yakın rekabet yarışına girip bu rekabet yarışını kazanmanızın önünü birlikte açabiliriz. Peki, bu konuda size nasıl hizmet verebiliriz?

Sizin yerinize ürünlerinizin veya şirketinizin profesyonel görsel çekimini sağlayalım, ürünlerinize ve ya şirketinize dair gereken mesajları sizin yerinize verelim. İnterneti sizin için nasıl etkin kullanabileceğimizi ve satışlarınızı artırabileceğimizi profesyonel ağlarımızla, tasarımlarımızla ve uygulamalarımızla stratejik planlamalarımız doğrultusunda gösterelim. Ölçülebilir ve raporlanabilir analitik çalışmalarımız ile tıklamalarınızı ve beğenilerinizi kâra dönüştürelim.

Affilate Marketing ile satış ve pazarlama ortağınız olalım. Önce kazanın sonra ödeyin. Türk Hava Yolları, Trendyol ve Gitti Gidiyor bu yöntemi kullanıyor. E-CRM( Elektronik Müşteri İlişkileri Yönetimi) ile mevcut müşterileriniz ile iletişiminiz en güçlü seviyeye gelsin aynı zamanda müşterileriniz güvenilir bir iletişim kurmanın rahatlığını hissetsin. Bu sayede daha kalıcı bir etkileşim ile maksimum gelir elde edin. Dijital pazarlamanın en güçlü silahlarından biri olan Retargeting ile sitenizi ziyaret eden müşterinin peşini bırakmayalım, onları ikna edene kadar sizi hatırlatalım ve profesyonel çalışma ekibimizle doğru etkileşim stratejileri kurarak kampanyanızı kurgulayalım. Ülkemizde 80 Milyon nüfusun 71 Milyon kişi sayısı sosyal medya mobil kullanıcısıdır. Bu kullanıcılardan 42 Milyon kişi sayısı ise sosyal medyayı akıllı telefonlardan takip etmektedir. Bizce en güçlü ve en hızlı etkileşimin gerçekleştiği bu sosyal medya araçlarında ve arama motorlarında sizin neden reklamınız olmasın?

Hizmetlerimiz

Dijital Medya Bağlantılı E-ticaret ve Kurumsal Web Sitesi Kurulumu, Dijital Pazarlama Uygulamaları

İçerik Oluşturma ve Topluluk Yönetimi
Dijital Kampanya ve Etkinlikler
Fikir Üretimi
Fotoğraf Çekimi
Kullanıcı Tecrübesi
Rakip ve Pazar Analizi

Devamı.

Arama Motoru Optimizasyonu, İş Geliştirme Önerileri, Dijital Pazarlama Eğitimi, Reklam Metin Yazarlığı

Dijital Strateji Oluşturma
Anahtar Kelime Önerileri
Reklam Bütçe Analiz ve Aylık Raporlama
İzinli Pazarlama SMS
İzinli Pazarlama Mailing
Mobil Pazarlama

Devamı.

İletişime Geçin

Tüm internette büyümeye hazır olun!

Dijital Dünyada emin adımlarla ilerleyerek kazancımızı birlikte artıralım.
Bunun için Ücretsiz Danışmanlık ve Analiz Taleplerini gerçekleştirelim.
İletişime Geçin