SEO Nedir?

SEO İngilizce tanımıyla “Search Engine Optimization” yani “Arama Motoru Optimizasyonu” kelimelerinin baş harflerinden oluşur;

Görevi, web sitenizi taramaktır kısaca seo olarak adlandırılır.
Daha açıklayıcı olmak gerekirse, web sitenize eklediğiniz her makale ve her görsel, arama motorunda belli bir sıraya yerleştirilmesi için belli kriterlerden geçer. Örneğin makalenizin özgünlük derecesi, kullandığınız anahtar kelimelerin arama motoru kullanıcıları tarafından tercih edilme durumu, makalenizin ana temasının anlaşılır olması ve anahtar kelimelerin ana temayı yansıtıp yansıtmaması, makalelerinizde tekrarlanan kelimelerin sayısı ve bu kelimelerin anahtar kelimeler arasında yer alıp almaması gibi birçok etken bakımından makaleniz defalarca incelenerek taramaya tabi tutulur.
Bu taramalar sonucunda size belli bir derecelendirme ve makalenizin yer aldığı sayfaya dair belli bir sıralama verilir.
Burada dikkat edilmesi gereken nokta, SEO ‘nun bir kere yapılmadığıdır.
Yani sürekli web sitenizde güncelleştirme ve iyileştirme yapılması gerektiğidir.
Ne kadar çok iyileştirme ve güncelleştirme olursa SEO dereceniz o kadar artış gösterir, hedef kitleniz web sitenizi daha çok ziyaret eder ve tercih edilme dereceniz arttıkça SEO’ nun arama motorlarında belirlemiş olduğu sıralamada daha ön sayfalara ulaşmanız kolaylaşır.

Arama Motoru Optimizasyonu planlaması tek başınıza yapabileceğiniz bir iş midir? Ne yazık ki hayır.
Search Engine Optimization planlaması bir ekip işidir. Web sitenizin iyi bir optimizasyon derecesi alabilmesi için  uyumlu metinlerin bulunması, arama motoru optimizasyonu analizi planlaması için iyi bir alt yapı planlaması kişiye kuruma veya kuruluşa ait web sitesinin belirli kriterlere göre planlamasının stratejik bir bakış açısıyla yapılması gerekmektedir.
Ayrıca bu yapının planlaması aynı zamanda sitenizde yer alan görselleri de ilgilendiren bir durumdur.
Görsellerinizin alt yapısı içerisinde yer alan adlar ve açıklamaların hem arama motorları için hem de makalenize uyumlu olması gerekmektedir.
Optimizasyon derecesinin güçlendirilmesi için bir diğer kriterin de sayfa haricinde yer alan sayfa altı bileşenlerin de optimizasyon planlaması içerisine girmesidir.

Sonuç;

Sonuç olarak SEO planlaması, bir ekip işi olduğu gibi aynı zamanda süreci geliştirilebilecek son noktaya kadar-ki her geçen gün kütüphanemize gelen bilgi zenginliğini hesaba katarsak bu mümkün değil sürdürülmesi gereken bir iştir.
Bu nedenle biz sizlere güçlü SEO desteği hizmeti vermekle birlikte aynı zamanda bizden sonra kullanımınızı kolaylaştırmak adına eğitim vermekte ve ileride karşılaşabileceğiniz olası problemlere karşı çözüm üretmeyi kendimize zorunlu kılarız.

Firma bünyesinde maaşlı bir SEO uzmanı çalıştırma toplam maliyeti 5000-6000 TL’dir. SEO Danışmanlığı Firma bünyesinde maaşlı SEO uzmanı çalıştırmaktan çok daha avantajlı bir çalışma düzenidir. Özellikle sektörde henüz bu konuda uzmanlaşma sağlanamamışken, firmaların varlığını oluşturan web sitelerini bilgi düzeylerini tam olarak analiz ve kontrol edemeyeceğiniz SEO uzmanlarına emanet etmek riskli bir durumdur. Ancak her ay bir önceki aydan daha iyi konumda olacağınızın garantisini veriyoruz ve ilerleme sağlanamayan kelime olursa ilerleme sağlanana kadar ücretsiz çalışıyoruz. Bu, çalışma verimini arttırırken aynı zamanda maliyetlerinizi de azaltacaktır.

Aylık Seo Danışmanlığı Fiyatlandırma

5 Anahtar
Kelime

950 TL
AYLIK

10 Anahtar Kelime

1500 TL
AYLIK

15 Anahtar Kelime

2000 TL
AYLIK

20 Anahtar Kelime

2500 TL
AYLIK

25 Anahtar Kelime

2750 TL
AYLIK

30 Anahtar Kelime

3000 TL
AYLIK

İletisime Geçin

Tüm internette büyümeye hazır olun!

Dijital Dünyada emin adımlarla ilerleyerek kazancımızı birlikte artıralım.
Bunun için Ücretsiz Danışmanlık ve Analiz Taleplerini gerçekleştirelim.
İletisime Geçin