Sosyal Medya Takibi

Sosyal Medya günümüz ticaretinde olmazsa olmazları arasındadır. Sosyal medya ve iletişim konularında artık küçük işletmelerden büyük kurumsal firmalara kadar her şirketin marka veya ürün reklamını yapmak ve güncel bilgi verebilmek amacıyla sosyal mecraya girmesi gerektiğinin farkındadır. Pazarlama odaklı dijitalleşme kapsamında yer alan sosyal medya danışmanlığı ile işinizde fark yaratın. Sizin yerinize ürünlerinizin fotoğraf çekimi sağlayalım, gereken mesajları sizin yerinize verelim. Tüm sosyal medya araçlarında sizi tanıtalım. İnterneti nasıl etkin kullanabileceğimizi ve satışlarınızı artırabileceğimizi gösterelim. Ölçülebilir ve raporlanabilir çalışmalarımız ile tıklama ve beğenileri kâra dönüştürelim. Doğru iletişim ve tasarım stratejileri ile hedef kitlenizin ilgisini çekebilecek kadar etkili bir kampanya planlayalım.

Hizmetlerimiz

Sosyal medya bağlantılı e-ticaret ve kurumsal web sitesi kurulumu
Sosyal medya uygulamaları
İçerik oluşturma ve topluluk yönetimi
Dijital kampanya ve etkinlikler
Fikir üretimi
Profesyonel Fotoğraf çekimi
Kullanıcı tecrübesi
Rakip ve pazar analizi
Dijital strateji oluşturma
İş geliştirme önerileri
Sosyal medya takibi
Sosyal medya eğitimi
Reklam ve metin yazarlığı
Anahtar kelime ve hashtag önerileri
Reklam bütçe analiz ve aylık raporlama
Instagram, Twitter, Facebook reklam ve bütçe çalışmaları

Samimi, dostane ve hedef kitlenize ait her kesimin ilgisini çekebilecek bir profil hayata geçirmek ve insanları hem mutlu etmek hem de satışa yöneltmek sayfa düzenine, görsellere dikkat etmek ve özen göstermekten geçiyor. Sektör ile alakalı makaleler, videolar, fotoğraflar ve karikatürler paylaşarak hedef kitleyle iletişimi artırma temelinde ilerlemeli, insanların rahatlamak, arkadaşlarıyla sohbet etmek ve keyifli zaman geçirmek için kullandıkları bir mecra olan Facebook’un kullanım amacına uygun bir çalışma yapılmalıdır. Ayrıca Facebook üzerinden reklam vermek çok önemlidir. Facebook danışmanlığımız için lütfen bize ulaşınız.

Güncel gelişmelerin ve haberlerin sıkça görüldüğü sosyal medya pazarlama kanalıdır.
İlgilere göre tweetleri ve hesapları takip ederek, takip dönüşü sağlayabilir ve düzenli bir akış ile satış gerçekleştirebiliriz. Twitter, resmi hesaptan özel indirimler, yeni gelişmeler ile biraz da eğlenceli kurnaz bir dil kullanılarak yönetilmelidir. Twitter danışmanlığı hizmetimiz için lütfen bize ulaşınız.

Facebook’un ve Twitter’ın yeni rakibi Google+’ın git gide kullanımı artmaktadır. Google altyapısı nedeniyle bu medya aracının git gide etkisi artmaktadır. Link, fotoğraf, video ve ekleme talebi ile video içerikli paylaşımlar ve bu paylaşımların dengeli dağılımı ile koleksiyonlarla gruplandırma işlemi, bu medya aracı için etkili olacaktır. Google+ danışmanlığı için lütfen bize ulaşınız.

İmaj merkezli olan Pinterest resim ve video platformu olarak perakende satış için ideal olmak ile birlikte herkes sosyal medya hizmetinden rahatlıkla faydalanabilmektedir. Özellikle KOBİ’ler için vitrin olarak kullanılabilmektedir.
Pinterest danışmanlığı için lütfen bize ulaşınız.

Fotoğraf paylaşım üzerinde mağazalar kurulan ve ticari anlamda ipi göğüsleyen Instagram fotoğraf, video üzerine kurulan ve mesajlaşma özelliği olan satışa yakın bir uygulamadır. Günlük, programlı, yarı amatör çalışmalar ile direk havale ile ürün satılmaktadır. Instagram danışmanlığı için lütfen bize ulaşınız.

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi olan YouTube, video içeriği oluşturmak için tartışılmaz bir numaralı platformdur. Sosyal medya pazarlama aracı olarak muazzam sonuçlar sağlamaktadır.
Eğitici, bilgilendirici ve nasıl yapılır tarzı videolar arama sonuçlarında etkili olacaktır. Youtube danışmanlığı için iletişime geçiniz.

Profesyonel ağlar ile sosyal medya pazarlama sitelerinden biri olarak kullanılmaktadır. Profiliniz üzerinden işletmenizi tavsiye etmeye teşvik edebilirsiniz.

İletişime Geçin

Tüm internette büyümeye hazır olun!

Dijital Dünyada emin adımlarla ilerleyerek kazancımızı birlikte artıralım.
Bunun için Ücretsiz Danışmanlık ve Analiz Taleplerini gerçekleştirelim.
İletişime Geçin